Den otevřených dveří Technických služeb města 17. 6. 2022

Den otevřených dveří Technických služeb města Nového Jičína
pátek 17. června od
9:00 do 17:00 hodin

Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace připravují pro širokou veřejnost první ročník Dne otevřených dveří, který se uskuteční v pátek 17. června 2022 od 9:00 do 17:00 hodin. Návštěvníci budou mít příležitost nahlédnout do areálu Technických služeb a blíže se seznámit s činnostmi jednotlivých provozůZaměstnanci Technických služeb návštěvníkům předvedou techniku jednotlivých provozních úseků, budou zpřístupněny dílny oprav, dřevodílna, sklad soli a náhradních dílů a také třídička, kde dochází k vytřídění plastového odpadu.


Prohlídky budou probíhat průběžně po celou dobu Dne otevřených dveří a vedoucí úseků budou připraveni doplňovat návštěvníkům informace odborným výkladem na místě v průběhu prohlídek.

Pro děti a školáky bude připravena k prohlédnutí technika úseků místních komunikací, odpadového hospodářství, veřejného osvětlení a úseku veřejné zeleně. V interaktivním stánku pro ně budou k dispozici zábavné hry a kvízy.

Pro návštěvníky bude připravena také možnost občerstvení. Tímto zveme do areálu Technických služeb širokou veřejnost a najdete nás na ulici Suvorovova 909/114.
https://mapy.cz/s/padaruguse.

2022 05 16 DOD leták

 <

zpět na úvod

 

další novinky

 >